ליטיגציה

עורך דין מתן אלקיים מטפל בתיקי ליטיגציה מכל קשת המשפט האזרחי-מסחרי לרבות דיני משפחה וירושה, מקרקעין, דיני עבודה, נזיקין וביטוח, סכסוכים חוזיים, תביעות מול קצין התגמולים, הליכי חדלות פרעון בהוצאה לפועל או בבתי המשפט המחוזיים ובכל מקרי ליטיגציה אזרחית-מסחרית המתנהלים בערכאות המשפט השונות ובבוררויות כולל תיקים מורכבים ורחבי היקף.

ליטיגטור מקצועי הבקיא באומנות הייצוג וההופעה בבית המשפט, יכול להטות את הכף ולהכריע את תוצאות המשפט. תפקידו רחב ומקיף ומתחיל הרבה לפני ההופעה בבית המשפט: הוא לומד את התיק לפרטי פרטים על נקודות החוזק והחולשה שלו, כמו גם את טענות יריביו, נכנס לנעליו של השופט, לומד לעומק את התקדימים והפסיקה בנושא, מכין את העדים, ורוקח אסטרטגיה מנצחת שתשיג את יעדי הלקוח ותמקסם את האינטרסים שלו.

בבית המשפט הליטיגטור נעזר בהכנה היסודית שעשה, יחד עם מיומנויות שכנוע, סגנון אישי, כריזמה וזריזות מחשבה כדי לשכנע את השופט להכריע לטובתו. עליו לדעת להתמודד מול מצבי לחץ, ולהסתגל במהירות ובקור רוח למציאות שמשתנה ולהתפתחויות בבית המשפט ולנצל אותן לטובת לקוחו.

לא תמיד מספיק להיות צודקים. חשוב להיעזר בעורך דין שמתמחה בליטיגציה, יודע לבנות אסטרטגיה המותאמת לפרטי המקרה הספציפיים, ויודע כיצד להתנהל מול השופטים ולשכנע אותם. כל זאת תוך שקיפות, שיתוף פעולה מלא עם הלקוח ומתן מעטפת של שירותים משפטיים.

עורך דין מתן אלקיים

לפרטים נוספים

השאירו פרטים או צרו קשר

דילוג לתוכן