דיני עבודה

עו"ד מתן אלקיים בעל ניסיון מקיף ורחב בתחום דיני העבודה לרבות ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי של עובדים ומעבידים. תחום דיני העבודה חולש על מערכת היחסים המורכבת שבין עובד למעביד וטומן בחובו מגוון רחב של התנגשויות בין האינטרסים השונים של הצדדים.

ההיכרות העמוקה של עורך דין מתן אלקיים עם תחום דיני העבודה הן מצד העובד והן מצד המעביד מאפשרת לו לתת שירות משפטי בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולהגן על האינטרסים של לקוחותיו הן באופן אקטיבי והן בצורה של משפטנות מונעת.

עורך דין מתן אלקיים מייצג עובדים בסקטורים השונים מול מעסיקיהם וכן בבית הדין האזורי ובית הדין הארצי לעבודה. ניתן לפנות לעורך דין מתן אלקיים בכל סוגיה משפטית המתעוררת מול המעסיק לרבות ניהול משא ומתן לסיכום תנאי עבודה מול המעסיק, שינויים בתנאי ההעסקה, ייצוג בסכסוכי עבודה, התעמרות במקום העבודה, אפליה, הטרדה מינית, ייצוג בשימוע לפני פיטורין, ייעוץ בדבר מיצוי זכויות העובד ועוד.

בימינו, כאשר לשון החוק נגישה לכל אדם, עובדים רבים לומדים על הדינים הרלבנטיים באינטרנט, ופונים בעצמם למעסיקיהם כאשר הזכויות שלהם נפגעות. אולם אין תחליף לייצוג של עורכי דין בעלי ידע מעמיק בלשון החוק וניסיון בדיני עבודה אשר מתעדכנים תדיר בפסיקה. אלו יכולים לייצג את העובד בצורה האפקטיבית ביותר ולדאוג למיצוי כלל הזכויות המגיעות לו על פי דין.

באשר למעסיקים, עורך דין מתן אלקיים מסייע להם בניהול השוטף של העסק כמו גם בניהול משברים הקשורים בדיני העבודה. בין היתר עורך דין מתן אלקיים מלווה את המעסיקים בעריכת הסכמי העסקה, פיטורי עובדים, גניבת סודות מסחריים, ייעוץ משפטי שוטף ועוד.

"בעזרת ייעוץ מקדים ומשפטנות מונעת ניתן לצמצם את חשיפת המעסיקים לתביעות מצד עובדיהם, לחסוך להם סכסוכים משפטיים הכרוכים בהוצאות כלכליות ופגיעה במוניטין החברה, ולאפשר להם להתרכז בניהול העסק."

עורך דין מתן אלקיים

 

לפרטים נוספים

השאירו פרטים או צרו קשר

דילוג לתוכן