דיני משפחה

לעו"ד מתן אלקיים ניסיון רב בתחום הצוואות והירושות לרבות עריכת צוואות אישיות וצוואות הדדיות, ייצוג יורשים בבקשות לצו קיום צוואה וצו ירושה וכן ייצוג יורשים בערכאות משפטיות בהתנגדויות לצו קיום ירושה ומתן ייעוץ משפטי בכל הנוגע לדיני ירושה.

הניסיון הרב וההתמקצעות של עו"ד מתן אלקיים בתחום מאפשרים כתיבת צוואה המביעה את רצון הלקוח באופן חד משמעי וברור תוך הימנעות מפגמים ואי בהירות בנוסח שעלולים להוביל לערעורים וסכסוכים משפטיים בין בני המשפחה.

יתרה מכך, בייעוץ המקדים לכתיבת הצוואה עורך דין מתן אלקיים מביא לתשומת לב הלקוח דקויות ותרחישים עתידיים אפשריים שיש לקחת בחשבון ומסייע לו בכתיבת צוואה המבטיחה שרצונותיו יתקיימו לאחר לכתו.

את כל זאת עושה עורך דין מתן אלקיים בסבלנות והרגישות הראויים למעמד, תוך מתן ליווי אישי וצמוד.

בנוסף, עורך דין מתן אלקיים מוסמך מטעם האפוטרופוס הכללי של משרד המשפטים לערוך ייפוי כוח מתמשך, כלי משפטי חדש יחסית המאפשר לאדם לקבוע כיצד ינוהלו חייו במידה וחס וחלילה יאבדו את היכולת לעשות זאת. בעזרת ייפוי כוח מתמשך ניתן להחליט מראש החלטות רפואיות, רכושיות ואישיות שונות ולא להיות נתון לשיקול דעתו של אפוטרופוס שימונה מטעם המדינה.

עורך דין מתן אלקיים מתאים לכל אדם בתפירה אישית את ייפוי הכוח המתאים לו. "כל אדם הוא עולם ומלואו עם ערכים ותפיסות ייחודיות. תפקידי הוא ליצור לכל אדם את ייפוי הכוח הנכון עבורו תוך תשומת לב לפרטים, יצירת מנגנונים שיגנו על רצון הלקוח וישמרו על האינטרסים שלו, בחינת כל התסריטים העתידיים הפוטנציאליים ומתן מענה עבורם במסמך. אני מאמין שכל אדם צריך להיות אדון לגורלו, ואני פועל במקצועיות הרבה ביותר כדי שרצונותיו של האדם יצאו לפועל בצורה המדויקת ביותר".

עורך דין מתן אלקיים

 

לפרטים נוספים

השאירו פרטים או צרו קשר

דילוג לתוכן