ביטוח לאומי

עורך דין מתן אלקיים מייצג לקוחות מול המוסד לביטוח לאומי ופועל למימוש זכויותיהם במקרים של תאונות עבודה, נכות כללית וגמלת ניידות לרבות ליווי וייצוג הלקוחות בוועדות הרפואיות של ביטוח לאומי ובערעורים על החלטות הוועדה.

לעתים רבות האדם הסביר הפונה עצמאית לביטוח לאומי, אינו מממש את מלוא זכויותיו או מוותר עליהן כליל. הדבר נובע מאי בקיאות בתקנות הרבות, הופעה לא משכנעת מול הוועדות הרפואיות או חוסר יכולת להתמודד עם הבירוקרטיה הסבוכה והקשיים שהמוסד לביטוח לאומי מערים.

הניסיון הרב והמומחיות של עורך דין מתן אלקיים בתביעות ביטוח לאומי, כמו גם התמצאותו בחוקים, בתקנות, בפסיקה ובדרכי הפעולה של המוסד לביטוח לאומי – כל אלה מעלים בצורה משמעותית את סיכויי ההצלחה של התביעה. "עם השנים צברתי ניסיון רב ויקר ערך בניהול תביעות שונות נגד המוסד לביטוח לאומי. אני מלווה את לקוחותיי מתחילת ההליך ועד סופו החל במילוי הטפסים השונים, דבר שחשיבותו לניהול התביעה בהמשך היא מכרעת, עבור להפניות לרופאים המתאימים וכלה בהכנה לוועדות הרפואיות השונות. יתרה מכך, לא אחת תבעתי מביטוח לאומי זכיות נוספות המגיעות ללקוחותיי, זכויות שהם כלל לא היו מודעים אליהן, ושביטוח לאומי כמובן אינו מיידע לגביהן מיוזמתו."

עורך דין מתן אלקיים מכין את לקוחותיו לקראת הוועדות הרפואית ואף מלווה ומייצג אותם בהן. "אל הוועדות הרפואיות חשוב להגיע ממוקדים וענייניים. רווחתו הכלכלית של האדם תלויה בהחלטות הוועדה שנפגשת עם האדם לזמן מוגבל. יש חשיבות גדולה לדיוק ולניסוח. פעמים רבות אנשים ללא רקע וניסיון מתרגשים מהמעמד, שוכחים לדווח על פגיעות מהן הם סובלים או לא מציגים אותן בצורה שתשרת את תביעתם. ההכנה המוקדמת והנוכחות שלי בוועדה מבטיחות כי כל תלונותיו של הלקוח יישמעו כהלכה."

"אני מודע לכך שהלקוחות הפונים אליי בגין תאונות עבודה, נכות כללית או גמלת ניידות לרוב נמצאים במצב פיזי ורגשי לא פשוט. אני מוריד מהם את עול ההתנהלות מול הביטוח הלאומי, זמין עבורם בכל עת ופועל בנחישות למקסום זכויותיהם ולשיפור איכות חייהם."

 

עורך דין מתן אלקיים

לפרטים נוספים

השאירו פרטים או צרו קשר

דילוג לתוכן